Żywica poliestrowa AZUR VT

Resetowanie pozycji obrazu
Zamknij
Powrót
Ten produkt nie jest już dostępny.

Szczegóły produktu

AZUR VT to wstępnie przyspieszona i niezawierająca styrenu standardowa żywica poliestrowa utwardzana utwardzaczami MEKP. Wskaźnik koloru zawarty w żywicy upraszcza proces przetwarzania. Podstawowy kolor zmienia się po dodaniu utwardzacza MEKP w ciągu kilku minut.

AZUR VT jest stosowany w połączeniu z matą z włókna szklanego i tkaniną do tworzenia zwietrzałych i zalanych wodą elementów. Bardzo dobrze nadaje się jako żywica do laminowania powłok obciążonych lub jako żywica do zalewania (z wypełniaczami). W przypadku podłoży drewnianych, metalowych i kamiennych YC-G4 jest stosowany jako środek adhezyjny. Zawiera: 1 kg.

Zużycie AZUR VT oblicza się w następujący sposób: 3-częściowa masa maty szklanej lub 1-częściowa masa tkaniny szklanej na m² (np. 900 g żywicy na 1 m² = 300 g / m² maty). Komponenty lub powłoki wykonane z AZUR VT muszą być pokryte YC- NAUTIC TOPCOAT, aby uzyskać powierzchnię bez przywierania.
  • Wstępnie przyspieszony, dodać tylko utwardzacz
  • Czas obróbki z 3% utwardzaczem MEKP w temperaturze 20° C ok. 20 minut
  • Zmiana koloru za pomocą wskaźnika koloru

Okres trwałości w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu: 12 miesięcy, przechowywanie bez mrozu!

Dokumenty

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

8 Opinie klientów

4.5 (z 8 ocen)
2 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
Holger H.
przez Holger H. Flaga narodowa Niemcy 13.02.2017 zweryfikowany zakup
top Qualität schon verarbeitet
Holger H.
przez Holger H. Flaga narodowa Niemcy 27.01.2017 zweryfikowany zakup
sehr preiswertes Harz gut zu verarbeiten
Armin M.
przez Armin M. Flaga narodowa Niemcy 31.07.2013 zweryfikowany zakup
Obwohl ich den Härter nur so Pi mal Daumen zumischen konnte, ließ sich das Harz super verarbeiten. Bei leichten Fehldosierungen wurde es einfach schneller oder langsamer hart ist also auch für Anfänger wie mich zu gebrauchen. Nur Mut!!! Ich habe etwas mehr gebraucht als 1 Liter pro Quadratmeter.

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!