Szczegóły produktu

Winda kotwiczna Lofrans project 1000 Plus została opracowana na podstawie projektu 1000. Wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Jednostka napędowa osiąga moc ciągłą 1000 W / 12 V i jest w stanie zapewnić krótkotrwałe do 1500 watów. Skutkuje to maksymalnym uciągiem do 500 kg (obciążenie robocze 150 kg). Dodatkową cechą jest to, że silnik jest wyposażony w dwa oddzielne uzwojenia - skutkuje to niezwykle szybką pracą wsteczną do 40 m / min i prędkością nawijania do 24 m / min. Brak bębna.

Ponadto w zestawie znajdują się przekaźniki przełączające do pracy w górę i w dół, a także czujniki do opcjonalnego licznika łańcuchów.

WAŻNE! Jeśli chcesz użyć łańcucha DIN 766 lub ISO, podaj nakrętkę 10 mm. Należy to zaznaczyć podczas procesu zamawiania w polu komentarza.

Dokumenty

multi-flag Podręcznik
PDF, 2,92 MB

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

  • Więcej "Klienci pytają klientów" dostępne w następujących językach :
  • Flaga narodowa Deutsch
  • Flaga narodowa English
Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!