Resetowanie pozycji obrazu
Zamknij
Powrót
Ten produkt nie jest już dostępny.

Szczegóły produktu

Kabestany Lewmar E łączą w sobie zalety obsługi za pomocą przycisku z imponującą charakterystyką kabestanów Ocean-Self-Tailer. Seria E jest dostępna w rozmiarach: 40-66 do obsługi z wolnej ręki jachtów żaglowych o długości do 18 m.

Kabestany Lewmar serii E są dostępne w 2 wersjach. Pierwsza wersja, seria EST, jest gotowa do użycia po zainstalowaniu jednostki napędowej, silnika / przekładni i przełącznika. To rozwiązanie jest doskonałe dla kabestanów fałowych, gdzie wymagana jest stała prędkość. Seria ELS (zależny od obciążenia kabestan elektryczny) jest sterowana przez skrzynkę kontrolną zabezpieczoną przed przeciążeniem. W zależności od obciążenia szotów, najlepszą możliwą prędkość uzyskuje się po naciśnięciu przycisku.

Charakterystyka:
  • System z możliwością rozbudowy
  • Obsługa za pomocą przycisku
  • Niski poziom hałasu
  • Ręczna obsługa konwencjonalnego trymowania
  • Wszystkie zalety serii Ocean
  • Łatwa instalacja
Na życzenie dostępne są również wciągarki elektryczne 24 V.

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!