Szczegóły produktu

Ten elektromechaniczny system trymowania zmniejszy zużycie paliwa i zwiększy komfort pasażerów. Zestaw składa się z dwóch siłowników elektrycznych i panelu sterowania z joystickiem. Został on zaprojektowany specjalnie z myślą o wymagających warunkach na morzu. Opatentowany tylny uchwyt siłowników regulacyjnych obejmuje kabel, co zapobiega jego uszkodzeniu. Z tyłu potrzebny jest tylko mały otwór na cylinder. Łatwe w montażu trymery ze stali nierdzewnej są dostępne oddzielnie w różnych rozmiarach. System nie wymaga konserwacji, ponieważ siłowniki są całkowicie uszczelnione.
Joystick umożliwia trymowanie w osi wzdłużnej i poprzecznej, dzięki czemu wskaźnik trymu jest zbędny. Ponadto elektronika sterująca oferuje funkcję AUTO LINE-UP, która umożliwia automatyczną regulację zaworu.

Uwaga: Odpowiednie kl apki trymujące są sprzedawane oddzielnie.
Jako akcesorium oferujemy zestaw przedłużający wiązkę przewodów w dwóch wersjach: z 5-metrowym kablem zasilającym i 2x 6 m lub 2x 9 m kablem do siłownika. Wspornik (z otworami montażowymi Bennet) i drugi panel sterowania z joystickiem są również sprzedawane oddzielnie.
  • Napięcie: 12 V
  • Maksymalny skok: 57 mm
  • Siłownik regulacyjny: 301 mm długości (po całkowitym wsunięciu)
  • Wodoodporność zgodnie z normą IP68
Mniej paliwa, więcej komfortu - ale jak działa trymowanie?
Po naciśnięciu przycisku klapki trymujące ustawiają się w żądanych pozycjach za pomocą siłowników regulacyjnych. Opór wody na wypustkach, które są skierowane w dół, wytwarza ciśnienie w górę, dzięki czemu podczas żeglugi dziób obniża się, a rufa unosi. Zasada jest prosta, a rezultat fascynujący! Bez użycia przepustnicy prędkość wzrasta, a łódź ślizga się niezależnie od ciężaru i prędkości w optymalnej pozycji.

Sterowanie za pomocą zakładki
Sercem systemu jest zakładka sterująca. Dostępne są dwa rodzaje napędu: hydrauliczny i elektryczny. Zalety i wady tych różnych napędów polegają na instalacji, wysiłku związanym z konserwacją i precyzji samego sterowania, np. systemy hydrauliczne wymagają większego wysiłku związanego z instalacją. Ten konkretny system jest systemem elektronicznym.

Klapki trymujące
Wiele czynników odgrywa rolę w wyborze rozmiaru klapek trymujących. Aby ułatwić podjęcie decyzji, na każdym rozmiarze klapek trymujących podane są zalecenia dotyczące odpowiedniego rozmiaru łodzi. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących rozmiaru trymerów, prosimy o kontakt telefoniczny. Chętnie pomożemy!

Uwaga dotycząca montażu:
Urządzenie jest dostarczane z przewodem o długości 40 cm. Przewód połączeniowy obu silników ma długość 1,9 m. Przewody połączeniowe dla napięcia obwodu i silników (siłowników) są już wyposażone we wtyczki (bolce) do niemieckich* wtyczek. W celu łatwego i prawidłowego podłączenia urządzenia operacyjnego i silników zalecamy nasz opcjonalny zestaw okablowania o długości od 6 do 9 m. Są one już wyposażone w niemieckie złącza wtykowe.
* Kable zawierają korpusy wtyczek dla urządzenia operacyjnego i silników.
UWAGA: Niemieckie złącza wtykowe nie są dostępne jako pojedyncze elementy.

Wskazówka: Instalację należy zabezpieczyć za pomocą hydrauliczno-magnetycznych 15-amperowych wtyczek bezpieczeństwa. Polecamy na przykład nasze produkty 10606 lub 32020. Na życzenie można je również zintegrować z naszym panelem przełączników SEATEC.

Uwaga dotycząca przekrojów przewodów w instrukcji obsługi:
AWG14 odpowiada ok. 2,5 mm².
AWG16 odpowiada ok. 1,5 mm².
AWG18 odpowiada ok. 1,0 mm².

Dokumenty

multi-flag Podręcznik
.PDF, 4,51 MB

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

7 Opinie klientów

Rudolf W.
przez Rudolf W. Flaga narodowa Austria 8.10.2018 zweryfikowany zakup
Peis; Leistung perfekt
augustin  T.
przez augustin T. Flaga narodowa Austria 7.02.2017 zweryfikowany zakup
Alles super geklappt Danke und so weiter
Andreas M.
przez Andreas M. Flaga narodowa Niemcy 22.04.2015 zweryfikowany zakup
Einfache Montage funktioniert so wie es sein sollte.\r\nLogische Bedienung.\r\nBedienungsanleitung in Deutsch wäre auch schön.\r\nDie Klappen können ohne Zusatzaufwand mehr als der Verkäufer auf Nachfrage mitteilt.

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

  • Więcej "Klienci pytają klientów" dostępne w następujących językach :
  • Flaga narodowa Deutsch
  • Flaga narodowa Italiano
Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!