Szczegóły produktu

RAM Tough-Tray™ to sprężynowa, rozszerzalna taca, która może pomieścić laptopy o szerokości od 10 do 16 cali. Taca zawiera cztery (4) boczne ramiona zaciskowe z gumowym uchwytem. Ramiona te można przesuwać zarówno w pionie, jak i w poziomie. Pozwala to na niestandardowe dopasowanie do laptopów o różnej grubości i swobodę nie blokowania portów lub napędów. Otwory na obwodzie tacki ułatwiają montaż dodatkowych systemów RAM do obsługi GPS, PDA lub innej elektroniki.

Uniwersalny uchwyt na laptopa: głębokość tacki: 25,4 cm (10"), grubość: 5,4 cm (2,125"), szerokość: 25,4 - 40,64 cm (10" - 16")

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Anonimowy
przez Anonimowy 14.02.2013
Es passt von der Größe her nicht für mein Tablet! Ich musste es Verlängern. Trotzdem so viele Sterne, weil das Prinzip und die Qualität hervorragend ist. Für größere Tablets als Rohling sehr zu empfehlen!
Andris S.
przez Andris S. Flaga narodowa Łotwa 25.09.2015 zweryfikowany zakup
Expected to get also some mounting cit to RAM, not only 6 screews. So now thinking how to attach to RAM pipes...
Dieter R.
przez Dieter R. Flaga narodowa Niemcy 12.05.2014 zweryfikowany zakup
An dem Flansch zur Befestigung des iPad-Gehäuses leider kein 1/4\" Gewindebolzenanschluß wie beim Hersteller yang-it.de Webseite abgebildet. Man kann sich aber ein Gewindebolzen einbauen.

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!