Szczegóły produktu

MA-500TR to transponder AIS klasy B dla statków nieobjętych regulacjami SOLAS, takich jak łodzie rekreacyjne, małe łodzie rybackie itp. Transponder przesyła w ustalonych odstępach czasu, automatycznie lub na żądanie, informacje o łodzi: Kod MMSI, nazwa statku, znak wywoławczy, typ statku, pozycja anteny GPS, pozycja statku, SOG (prędkość nad ziemią), COG (kurs nad ziemią), data i godzina UTC, typ anteny GPS i PA (dokładność pozycji). Urządzenie odbiera jednocześnie dane klasy A i klasy B na dwóch kanałach AIS (87B i 88B).

Wyświetlacz MA-500TR jest łatwy w obsłudze i zapewnia dobry przegląd sytuacji na ekranie. Po podłączeniu do kompatybilnego radia VHF można łatwo wykonać indywidualne wywołanie DSC. Na liście punktów trasy można zapisać do 100 punktów. Przycisk [MOB] umożliwia natychmiastowe ustawienie punktu trasy na bieżącej pozycji. Gdy MA-500TR odbiera komunikat związany z bezpieczeństwem z transpondera AIS klasy A, na wyświetlaczu plotera pojawia się ikona komunikatu. Do 20 odebranych komunikatów DSC jest automatycznie zapisywanych w pamięci dziennika.

MA-500TR posiada 15-pinowe złącze D-SUB na tylnym panelu, zapewniające 3 linie wejścia/wyjścia NMEA. Dostarczony kabel złącza NMEA upraszcza instalację i podłączenie do radia VHF i innych urządzeń nawigacyjnych.

W zestawie znajduje się odbiornik GPS: Odbiornik GPS MX-500 to 12-kanałowy równoległy odbiornik GPS z funkcją SBAS. Zestaw montażowy MB-75 jest sprzedawany oddzielnie (montaż podtynkowy jest możliwy z opcjonalnym MX-75).

Inne funkcje: wyświetlacz z matrycą punktową z regulowanym podświetleniem i kontrastem, wodoodporność IPX7 (do 1 m głębokości wody przez 30 minut, z wyjątkiem złączy), funkcja autodiagnostyki, funkcja powolnego ostrzegania.

Dokumenty

en-flag Podręcznik
.PDF, 3,94 MB
Nr art.: 88913

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!