Szczegóły produktu

SafeLink R10 to kompaktowy system ratunkowy przeznaczony do montażu na kamizelce ratunkowej i wspomagania ratowania osoby za burtą. System R10 SRS można aktywować ręcznie w dwóch prostych krokach. Najpierw należy zsunąć pomarańczową zakładkę uzbrajającą. Zazwyczaj pozostaje ona na miejscu, aby uniknąć przypadkowej aktywacji. Po zwolnieniu pomarańczowej zakładki, użyj jej do ściągnięcia czerwonej nasadki uzbrajającej. Spowoduje to uruchomienie anteny i automatyczną aktywację systemu R10 SRS. Jeśli urządzenie jest profesjonalnie zamontowane na kamizelce ratunkowej, R10 SRS może działać półautomatycznie; nadmuchanie kamizelki ratunkowej powoduje aktywację R10 SRS. Unikalny alarm alarmowy jest przesyłany do wszystkich odbiorników AIS i ploterów map obsługujących AIS w promieniu 4 mil (typowo). Ikona alarmowa AIS SAR sygnalizuje potrzebę pilnej pomocy w sytuacji "człowiek za burtą". Zintegrowana lampa błyskowa zapewnia lepszą widoczność w nocy. Urządzenie jest natychmiast gotowe do użycia, nie musi być programowane.
  • wodoodporny
  • wyporność.
  • wbudowany odbiornik GPS
  • 24 godziny pracy na baterii po aktywacji
  • wymiary: 1,3 x 4,5 x 11,9 cm
  • waga: 120 g

Dokumenty

en-flag Arkusz danych
.PDF, 2,08 MB
Nr art.: 91026

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

3 Opinie klientów

4.3 (z 3 ocen)
3 Gwiazdy
(0)
2 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
Per B.
przez Per B. Flaga narodowa Szwecja 7.03.2012
Small size, does not require registration, well thought out test mode. Very nice product. We will attach one R10 to each lifevest onboard.
Ludwig A.
przez Ludwig A. Flaga narodowa Niemcy 4.01.2015 zweryfikowany zakup
Das Produkt entspricht der Beschreibung, das Handbuch ist sehr dünn, aber ausreichend. Es fehlen leider Infos zur Anmeldung.\r\n\r\nDer Praxistest muss hoffentlich nie stattfinden.
Franco N.
przez Franco N. Flaga narodowa Szwajcaria 22.08.2012
Klein und praktisch

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

  • Więcej "Klienci pytają klientów" dostępne w następujących językach :
  • Flaga narodowa Deutsch
  • Flaga narodowa Français
Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!