STERLING Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem PRO LATCH R

Cena SVB: 200,47 €
Bez podatku, bez kosztów wysyłki.
Tylko 1 w magazynie
szt.
Numer artykułu
32943
Modelno
LR160
Opis
STERLING - rozładowanie PRO LATCH R
Napięcie robocze
12 V, 24 V

Szczegóły produktu

Zabezpieczenie przed rozładowaniem PRO LATCH R zapewnia ochronę przed rozładowaniem akumulatora rozruchowego lub konsumenckiego! Urządzenie jest szczególnie przydatne, gdy akumulator jest ładowany bardzo małym / słabym prądem, np. przy użyciu paneli słonecznych lub generatorów wiatrowych. PRO LATCH R zapewnia, że ładunek jest przenoszony na inne akumulatory bez strat.

Ochrona przed rozładowaniem akumulatora rozruchowego: Odbiorniki, które rozładowują akumulator, są podłączone do wyjścia PRO LATCH R. Po osiągnięciu określonej wartości napięcia przekaźnik wyłącza się. W ten sposób zapewniona jest wystarczająca ilość energii do uruchomienia silnika.

Ochrona przed rozładowaniem akumulatora: Podobnie jak w przypadku akumulatora rozruchowego, tutaj akumulator jest odłączony od odbiorników. Jednak wartość, przy której akumulator zostanie odłączony, jest niższa. Zapobiega to całkowitemu rozładowaniu akumulatora, a tym samym jego zniszczeniu.

Programowalne napięcia przełączania: Minimalne i maksymalne wartości włączania i wyłączania różnią się w zależności od funkcji. Dzięki temu możliwa jest optymalna regulacja. Można ustawić napięcie w zakresie od 10,4 V / 20,8 V do 14,7 V / 29,4 V DC.
Uwaga: PRO LATCH R jest przekaźnikiem dwustabilnym, który nie zużywa energii, gdy jest otwarty lub zamknięty. Do systemów elektrycznych 12 V i 24 V.

Dokumenty

en-flag Broszura
.PDF, 2,91 MB
multi-flag Podręcznik
.PDF, 2,00 MB

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!