Szczegóły produktu

Falowniki sinusoidalne SinePower oferują bardzo wysoką moc szczytową i mają wystarczającą moc do obsługi wysokich prądów rozruchowych podłączonych urządzeń. Falowniki są wyposażone w obwód priorytetu sieci, a także posiadają interfejs magistrali CAN (tylko MSI 2312T / MSI 2324T / MSI 3512T / MSI 3524T). Pozwala to na dodatkowe możliwości techniczne: równoległe połączenie do trzech falowników, co pozwala na trzykrotne zwiększenie wydajności. Obwód priorytetu sieci powoduje automatyczne przełączenie na podłączone zasilanie lądowe. Pilot zdalnego sterowania COMFORT lub STANDARD jest dostępny oddzielnie.
Falownik SinePower
Przetwornice sinusoidalne SinePower generują z napięcia akumulatora 12 V lub 24 V czysty prąd przemienny 230 V - tak jak w domowym gniazdku elektrycznym! W ten sposób zapewniona jest bezproblemowa, 230-woltowa mobilna praca wszystkich urządzeń, nawet bardzo wrażliwe urządzenia mogą być bezpiecznie podłączone. Spektrum sięga od tanich rozwiązań bazowych o mocy 900/1300 W bez obwodu priorytetowego sieci do wysokowydajnych falowników o mocy 2300/3500 W, które są również wyposażone w interfejs CAN.

Dokumenty

multi-flag Podręcznik
.PDF, 2,17 MB

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

1 Opinie klientów

5 (z 1 ocen)
4 Gwiazdy
(0)
3 Gwiazdy
(0)
2 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
Anonimowy
przez Anonimowy 29.11.2013 zweryfikowany zakup
Hey Alter,\r\ndolles ding\r\n\r\nsuppy\r\n

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!