Szczegóły produktu

IC-M35 jest łatwy w użyciu i zapewnia wyraźne wzmocnienie głosu. Ponadto posiada drugi mikrofon do tłumienia szumów, a głośność jest regulowana automatycznie w zależności od hałasów. Wygodna obsługa dzięki smukłej konstrukcji i dużym klawiszom. IC-M35 jest wyporny i wodoodporny zgodnie z normą IPX7 (1 m głębokości przez 30 minut). Obwód o niskim poborze mocy zapewnia czas pracy wynoszący 8 godzin. Zestaw zawiera akumulator litowo-jonowy BP-252 i ładowarkę BC-173 z zasilaczem 230 V AC. Kabel zasilający 12 V do ładowarki jest dostępny osobno.

  • monitorowanie dwu- lub trzykanałowe
  • Moc nadawania 6 W
  • funkcja automatycznego wyszukiwania
  • bezpośredni dostęp do kanału 16 lub programowalnego kanału wywołania
  • wymiary (szer. × wys. × gł.): 62 x 139,5 x 43 mm
  • waga: 295 g

Uwagi dotyczące programowania:

To urządzenie musi zostać zaprogramowane danymi osobistymi użytkownika, takimi jak numery MMSI i/lub ATIS. Programowanie numerów MMSI i ATIS można przeprowadzić samodzielnie. Odpowiednie instrukcje można znaleźć w podręczniku.

Alternatywnie możemy przeprowadzić programowanie za opłatą.

Jeśli chcesz, abyśmy zaprogramowali Twoje urządzenie, poinformuj nas o tym w zamówieniu. Ponadto prosimy o wpisanie numeru MMSI / ATIS w polu "komentarz" podczas składania zamówienia lub wypełnienie naszego arkusza danych do programowania radiotelefonów VHF i przesłanie go na adres: datenblatt@svb.de.

Jeśli mają zostać zaprogramowane dodatkowe kanały (np. holenderskie kanały 30, 31 i 37), pobieramy również opłatę za programowanie.

UWAGA: Używanie ręcznych radiotelefonów w żegludze śródlądowej jest dozwolone tylko w ograniczonym zakresie. Należy przestrzegać przepisów żeglugi śródlądowej obowiązujących na danym obszarze.

Wniosek o nadanie numerów MMSI i ATIS można znaleźć w sekcji Serwis/Pobieranie.

Dokumenty

de-flag Broszura
PDF, 787,57 KB
en-flag Podręcznik
.PDF, 2,35 MB
Nr art.: 14608
en-flag Podręcznik
.PDF, 399,17 KB
Nr art.: 14608

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

19 Opinie klientów

Hendrik O.
przez Hendrik O. Flaga narodowa Holandia 21.08.2019 zweryfikowany zakup
Sehr gute Marifon
Sehr gutes Gerät mit der Aufladestelle.
Serge F.
przez Serge F. Flaga narodowa Polinezja Francuska 5.06.2019 zweryfikowany zakup
Satisfaction
Très bon produit qui correspond totalement à mes attentes navigation en toute sécurité dans le lagon de Raiatea et entre les îles avoisinantes, Bora Bora et Huahine. Très bon service assuré par SBV.
NICOLA T.
przez NICOLA T. Flaga narodowa Włochy 30.03.2018 zweryfikowany zakup
qualità del prodotto non discutibile. Ottimo prezzo offerto, molto conveniente. La comunicazione è stata molto efficiente e la spedizione rapida e sicura. Transazione perfettamente andata a buon fine.

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

  • Więcej "Klienci pytają klientów" dostępne w następujących językach :
  • Flaga narodowa Deutsch
  • Flaga narodowa Français
  • Flaga narodowa Italiano
Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!