Szczegóły produktu

Satelitarna stacja pogodowa GENIO 300 oferuje profesjonalne prognozy na 4 dni. Do wyboru jest ponad 300 okręgów w Niemczech lub w wybranym regionie. Kilka razy dziennie profesjonalne dane pogodowe z wetteronline.de są aktualizowane przez satelitę i przesyłane do lokalnej stacji pogodowej. Możliwe są prognozy na rano, popołudnie, wieczór, noc lub dzień. Dodatkowo GENIO 300 oferuje szczegółowe informacje pogodowe z 39 symbolami pogodowymi oraz informacje o ciśnieniu powietrza, godzinach nasłonecznienia / UV, opadach deszczu, prędkości i kierunku wiatru, lokalnej temperaturze oraz wbudowany zegar z funkcją alarmu.

Dokumenty

de-flag Podręcznik
PDF, 411,14 KB

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

2 Opinie klientów

4.5 (z 2 ocen)
3 Gwiazdy
(0)
2 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
Niko N.
przez Niko N. Flaga narodowa Niemcy 30.12.2012
Ich habe diese Wetterstation seit 2 Jahren während der Saison auf dem Boot, und sonst zu Hause im Einsatz. Es funktioniert alles sehr gut.
Anonimowy
przez Anonimowy 3.05.2010
Funktioniert sehr gut

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

  • Więcej "Klienci pytają klientów" dostępne w następujących językach :
  • Flaga narodowa Deutsch
Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!