Podkład antykorozyjny C.I.P.

Resetowanie pozycji obrazu
Zamknij
Powrót

Szczegóły produktu

Podkład antykorozyjny do farb jedno- i dwuskładnikowych
OWATROL® C.I.P. to uniwersalny podkład wiążący rdzę do wszystkich rodzajów farb. Nie rozpuszcza się ani nie rozpada po nałożeniu na niego farb o wysokiej zawartości rozpuszczalników. Penetruje i stabilizuje powierzchnię, tworząc solidną, stabilną warstwę, do której mogą mocno przylegać inne powłoki. Pigmentacja zapewnia zwiększoną ochronę i doskonałe właściwości błonotwórcze. Łatwy w użyciu, nie wymaga szlifowania ani piaskowania. Stosować na nowych lub zardzewiałych powierzchniach, wewnątrz i na zewnątrz.
Gdzie stosować: C.I.P. (Corrosion Inhibiting Primer) jest zalecany do wszystkich trudnych warunków środowiskowych: klimat morski lub tropikalny, korozyjne opary, sprzęt budowlany i zbiorniki balastowe ... C.I.P. jest szczególnie zalecany tam, gdzie ma być zastosowana lub konieczne jest zastosowanie wysoce odpornej farby lub dwuskładnikowego wykończenia (uretanowego, epoksydowego, z chlorowanej gumy, syntetycznego itp.
Zalecenia przed zastosowaniem: Dobrze wstrząsnąć lub wymieszać farbę przed i w trakcie stosowania. Nie rozcieńczać. Usunąć całą luźną i łuszczącą się rdzę, zgorzelinę walcowniczą i starą farbę z powrotem do zdrowej powierzchni za pomocą szczotki drucianej lub skrobaka. Nie jest konieczne usuwanie całej mocno przylegającej rdzy. Powierzchnie narażone na działanie chemikaliów (sole, kwasy, zasady...) należy umyć wodą lub oczyścić parą. Silnie zanieczyszczone powierzchnie należy oczyścić przy użyciu odpowiedniego rozpuszczalnika. Przed aplikacją należy upewnić się, że powierzchnia jest czysta, sucha i wolna od oleju, smaru i innych zanieczyszczeń powierzchniowych.
Zalecenia: w przypadku C.I.P. powierzchnie piaskowane lub śrutowane nie wymagają natychmiastowego gruntowania; lekka powłoka rdzy nie wpłynie na jej działanie ani na efekt końcowy.
  • pokrycie: 15 m²/l
  • temperatura aplikacji: od +5°C do +30°C
  • schnięcie: około 6 h
  • czas ponownego malowania: około 72 h

Dokumenty

de-flag Certyfikat
.PDF, 110,10 KB
Nr art.: 54512
de-flag Arkusz danych
PDF, 50,38 KB
de-flag Arkusz danych
.PDF, 274,83 KB
Nr art.: 54512
en-flag Arkusz danych
.PDF, 891,55 KB
Nr art.: 54512
es-flag Arkusz danych
.PDF, 1,93 MB
Nr art.: 54512
fr-flag Arkusz danych
.PDF, 848,42 KB
Nr art.: 54512
it-flag Arkusz danych
.PDF, 337,64 KB
Nr art.: 54512

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

26 Opinie klientów

4.7 (z 26 ocen)
2 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
Johann S.
przez Johann S. Flaga narodowa Niemcy 26.12.2017 zweryfikowany zakup
Alles in Ordnung, schnelle Lieferung
Aiko S.
przez Aiko S. Flaga narodowa Niemcy 7.08.2017 zweryfikowany zakup
Super Praktisch und Funktionell, hat nur einen kleinen Nachteil man darf es nicht seinen Freunden zeigen, dann ist es weg!
Anonimowy
przez Anonimowy 9.08.2015 zweryfikowany zakup
Gutes Produkt...................................................

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!