Podgrzewacz oleju napędowego 40Dt

Resetowanie pozycji obrazu
Zamknij
Powrót
Nr art. 61014

Szczegóły produktu

Doskonała moc wentylatora! Podczas projektowania nagrzewnicy z silnikiem wysokoprężnym o mocy 4 kW dużą uwagę zwrócono na wydajność wentylatora. Oprócz wydajności wentylatora, bezszczotkowa dmuchawa spalania i wysokiej jakości wentylator główny zapewniają długą żywotność urządzenia.

Laminarny proces spalania emituje zerowy hałas spalania przez rurę wydechową .Dzięki temu sąsiedzi będą mogli cieszyć się ciszą i spokojem.
Jeśli kanał gorącego powietrza zostanie przymocowany z przodu łodzi, wydajność grzewcza jest wystarczająca nawet dla łodzi o długości do 15 metrów.

Model 40Dt można zainstalować w komorze silnika dzięki dwóm wlotom powietrza, które zasysają świeże powietrze, a także wzmacniają efekt ogrzewania . Jest to wynikiem doprowadzania świeżegopowietrza z zewnątrz, a dla lepszej cyrkulacji ciepła, powietrza z kabiny od wewnątrz.

Ta nag rzewnicadiesla o mocy 4 kW oferuje bardzo wydajny efekt wentylatora .Dwa wloty powietrza zapewniają dopływ świeżego powietrza i zwiększają efekt ogrzewania.Pobór mocy wynosi od 1,0 do maks. 3,9 A. Panel sterowania z termostatem w zestawie.

Dane techniczne:
  • Moc grzewcza: ok. 1500 - 4000 W
  • Paliwo: olej napędowy
  • Pobórmocy: 12 V / 1,0 do 3,9 A
  • Zużycie paliwa: 0,2 - 0,4 l/h
  • Objętość powietrza grzewczego: 88-147 m³/h
Objaśnienie kolorów:
  • Czarny: Produkt
  • Niebieski: Akcesoria montażowe
  • Czerwony: Akcesoria specjalne

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

1 Opinie klientów

5 (z 1 ocen)
4 Gwiazdy
(0)
3 Gwiazdy
(0)
2 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
Roald Atle F.
przez Roald Atle F. Flaga narodowa Norwegia 11.03.2017
Viking Spirit ALL YEAR - thanks to Wallas 40Dt
All Year on the West Coast of Norway.

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!