Szczegóły produktu

Wallas 22 Dt (2,2 kW) charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii wynoszącym zaledwie 0,6 do 0,9 A maks. i najlepszym wykorzystaniem mocy w swojej klasie .Dzięki temu można w nią wyposażyć nawet łodzie z akumulatorami o mniejszej pojemności.

Oprócz niskiego zużycia energii, jej pojemność powietrza jest większa niż w przypadku porównywalnych systemów grzewczych o mocy 2 kW dostępnych na rynku.Większa objętość powietrza zapewnia efektywne suszenie i dystrybucję ciepła.

Wydajność emisji w porównaniu do zużywanych amperów czyni to urządzenie najlepszym w swojej klasie .Dlatego też nagrzewnica ta jest idealna do łodzi żaglowych.

Ten system grzewczy jest niezwykle cichy, dlatego też bardzo dobrze sprawdza się w pomieszczeniach.Dzięki ulepszonej technologii spalania sąsiedzi żeglarzy mogą cieszyć się ciszą i spokoje m.Nie ma również hałasu emitowanego przez rurę wydechową . Dziękilaminarnemu procesowi spalania i cichemu, bezszczotkowemu silnikowi dmuchawy, poziom hałasu nagrzewnicy podczas pracy jest porównywalny do szeptu w bibliotece.

Model 22Dt można zainstalować w komorze silnika dzięki dwóm wlotom powietrza, które zasysają świeże powietrze, a także wzmacniają efekt ogrzewania . Jest to wynikiem dostarczaniaświeżego powietrza z zewnątrz, a dla lepszej cyrkulacji ciepła, powietrza z wnętrza kabiny.

Panel sterowania: Wallas PI Thermo Control z procesorową regulacją temperatury umożliwia wybór idealnych warunków klimatycznych. Funkcja boost zapewnia szybkie nagrzewanie kabiny. Latem należy pozostawić włączoną funkcję wentylacji, aby poprawić klimat w kabinie.
Dane techniczne:

Moc grzewcza: ok. 1000 - 2200 W
Paliwo: olej napędowy
Pobór mocy: 12 V/0,6 do 0,9 A
Zużycie paliwa:0,1 - 0,2 l/h
Długość łodzi: 6 - 9 m
Objętość powietrza grzewczego: 51-72 m³/h
Wymiary: 140 x 424 x 278 mm
Wąż ciepłego powietrza: Ø 75 mm
Rurawydechowa: Ø28/45 mm

Dostarczany z 4-metrowym wężem paliwowym, filtrem paliwa, 4-metrowym przewodem zasilającym i skrzynką bezpieczników .W zestawie panel sterowania z termostatem .Uchwyt do zespołu grzewczego.
Objaśnienie kolorów:
  • Czarny: Produkt
  • Niebieski: Akcesoria instalacyjne
  • Czerwony: Akcesoria specjalne

Dokumenty

multi-flag Podręcznik
PDF, 2,29 MB
multi-flag Podręcznik
.PDF, 9,93 MB

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

  • Więcej "Klienci pytają klientów" dostępne w następujących językach :
  • Flaga narodowa Français
Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!