Szczegóły produktu

Ten pilot na podczerwień uzupełnia nowoczesne wyświetlacze klimatyzatorów Webasto i zapewnia bardziej komfortowe życie na pokładzie. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu, intuicyjnym symbolom i ergonomicznym przyciskom sterowanie klimatyzacją jest jeszcze łatwiejsze. Dzięki niewielkim rozmiarom wynoszącym około 85 x 40 x 10 mm i absolutnie niewielkiej wadze wynoszącej zaledwie 20 gramów, pilot zdalnego sterowania wygodnie mieści się w dłoni. Sygnał podczerwieni ma zasięg do 7 m i umożliwia sterowanie głównymi funkcjami klimatyzacji.

Uwaga: Pilot na podczerwień działa poprawnie tylko ze zaktualizowanym wyświetlaczem cyfrowym WBCL000833A i systemami klimatyzacji, produkowanymi od 2010 roku, z następującymi wersjami sprzętu i oprogramowania: BlueCool Classic z nowym indeksem, jednostka sterująca: TCC V3, oprogramowanie: 5.26
BlueCool Premium Chiller, jednostka sterująca: TECC V3.2, oprogramowanie: 4.25
BlueCool Premium Air Handler, jednostka sterująca: Cab V3, oprogramowanie: 6.26
BlueComfort Classic, jednostka sterująca: BCC V3, oprogramowanie: 5.16.

Ponadto należy włączyć funkcję zdalnego sterowania w ustawieniach klimatyzacji.

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!