Resetowanie pozycji obrazu
Zamknij
Powrót
Nr art. 11759
Ten produkt nie jest już dostępny.

Szczegóły produktu

Oxi-remover gel to bezpieczny i niezawodny żel do usuwania plam z rdzy i utleniania. Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz na wszystkich powierzchniach, takich jak kamień, drewno, metal, szkło i tekstylia. Żel ten może być również stosowany na delikatnych powierzchniach. Biodegradowalny, rozpuszczalny w wodzie. Zawartość: 400 ml.

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

3 Opinie klientów

3.3 (z 3 ocen)
3 Gwiazdy
(0)
2 Gwiazdy
(0)
Bernd S.
przez Bernd S. Flaga narodowa Niemcy 2.05.2012
Benutze ich immer um den Flugrost auf meinem Auto zu beseitigen, funktioniert super.
Christina S.
przez Christina S. Flaga narodowa Niemcy 25.06.2015
Wirkt super!
Absolut überzeugendes Produkt. Hilft gegen alle Rostnasen auf dem Gelcoat. Aufsprühen, 15 Min. warten, abspülen. Ggf. wiederholen. Beste Ergebnisse werden bei niedrigeren Temperaturen (ca. 15 Grad) erzielt, also im Mittelmeergebiet im Sommer schwierig anzuwenden. Auch die schwarzen Laufnasen verschwinden.
Uwe F.
przez Uwe F. Flaga narodowa Niemcy 18.05.2013
Sehr teuer und wirkungslos. Habe versucht meine Steinfliesen auf der Terasse von Rostverfärbungen -die durch eisenhaltigen Rasendünger enstanden sind- zu entfernen. Das Mittel zeigte keine Wirkung.

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!