Szczegóły produktu

Ta wyjątkowa folia naprawcza jest aktywowana przez promieniowanie UV lub światło słoneczne i twardnieje automatycznie. Łatwa w użyciu: wystarczy przyciąć folię do żądanych wymiarów i umieścić na miejscu. Nie ma potrzeby mieszania ani ważenia. Źródła błędów są zminimalizowane. Folia naprawcza GRP jest odporna na wibracje, warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i wilgoć oraz pozostaje elastyczna. Folia jest również odporna na oleje i rozpuszczalniki oraz długotrwale odporna na temperatury od -40 do +200°C. Przylega do każdej powierzchni (z wyjątkiem propylenu) i szybko się utwardza (od 5 minut, w zależności od stopnia promieniowania UV). Ta folia naprawcza może być poddawana obróbce (na przykład szlifowaniu, wierceniu lub lakierowaniu). Dostępne wymiary: 150 x 75 mm i 150 x 220 mm.

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

2 Opinie klientów

3.5 (z 2 ocen)
5 Gwiazdy
(0)
2 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
Bruno K.
przez Bruno K. Flaga narodowa Szwajcaria 5.04.2011
Wurde verwendet zur Reparatur einer PKW-Stossstange aus Kunststoff. Resultat hervorragend, lediglich minime optische Beeinträchtigung durch stellenweise Fältelung ("Waschhaut-Effekt"), die aber möglicherweise auf mangelnde Erfahrung bei der Anwendung des Produkts zurückzuführen ist.
Heinz-Werner G.
przez Heinz-Werner G. Flaga narodowa Niemcy 18.03.2015 zweryfikowany zakup
Das Produkt hat mich nicht so richtig überzeugt

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

  • Więcej "Klienci pytają klientów" dostępne w następujących językach :
  • Flaga narodowa English
Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!