Szczegóły produktu

Najlepsza na świecie lornetka do użytku na morzu. COMMANDER GLOBAL to wyjątkowe połączenie precyzyjnego kompasu z niewiarygodnie jasną optyką wysokiej klasy. COMMANDER GLOBAL nie tylko pozwala pokazać perfekcję, do której dążysz jako kapitan, ale także determinację, aby sprostać największym wyzwaniom żeglarskim.
Szkiełko kompasu prezentuje się jako niezwykle wytrzymałe i praktycznie niezniszczalne dzięki obudowie Makrolon®, powłoce Nano i gumowemu opancerzeniu NBR-Longlife. Dzięki zastosowaniu precyzyjnych soczewek i innowacyjnej powłoki high-tech (Diamond-Marine-Coating), lornetka ta oferuje doskonałą wydajność optyczną z niezrównaną transmisją światła w połączeniu z dobrze znanym Steiner Sports Auto-Focus.
Steiner mood
Uchwyt STEINER Comfort Grip z żelowymi wkładkami, nowo opracowany pasek i wyrafinowane akcesoria zapewniają trwałe, bezpieczne i niemęczące użytkowanie. Nie wymaga kalibracji ani regulacji: Nowy kompas jest absolutną atrakcją, można go używać na całym świecie. Zintegrowany elektroniczny pomiar pola magnetycznego zapewnia absolutnie precyzyjne określenie kierunku, od koła podbiegunowego po morza południowe. Namiar jest niezwykle dokładny dzięki technologii cyfrowej. Jest wyświetlany w stylu analogowym nałożonym na dolną krawędź obrazu bez zakłócania pola widzenia.
Dzięki intuicyjnej obsłudze i kompensacji nachylenia obsługa jest wyjątkowo prosta i niezawodna. Podsumowując, COMMANDER GLOBAL oferuje taką różnorodność najwyższej klasy funkcji, że bez wątpienia będziesz zachwycony

Dokumenty

de-flag Podręcznik skrócony
.PDF, 238,98 KB

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

3 Opinie klientów

5 (z 3 ocen)
4 Gwiazdy
(0)
3 Gwiazdy
(0)
2 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
Valentin S.
przez Valentin S. Flaga narodowa Rumunia 5.07.2018 zweryfikowany zakup
Excellent
Brilliant binoculars! Incredible clear view, master piece of engineering, well done Steiner!
Thanks SVB24!
Martin D.
przez Martin D. Flaga narodowa Niemcy 11.01.2017 zweryfikowany zakup
Sehr gut verarbeitet, top Qualität und super Haptik.
Jonny W.
przez Jonny W. Flaga narodowa Niemcy 20.03.2013
Top Produkt,
ich glaube, dieses Fernglas ist weltweit wirklich das Beste, das man sich gönnen kann.
Weiter so ...

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

  • Więcej "Klienci pytają klientów" dostępne w następujących językach :
  • Flaga narodowa Français
Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!