Szczegóły produktu

Te piękne lampy sufitowe duńskiej firmy CABIN emitują miękkie światło do wnętrza kabiny. Lampy sufitowe nie mają przełącznika ON/OFF. Dostawa obejmuje lampę halogenową 12 V / 10 W G4.

Uwaga dotycząca wyboru źródeł światła
W przypadku żarówek halogenowych, ksenonowych lub zwykłych żarówek z żarnikiem wolframowym tylko część pochłoniętej energii elektrycznej jest przekształcana w światło, reszta jest tracona w postaci niepożądanego ciepła, co oznacza, że żarówki te bardzo się nagrzewają!
Lampy są więc projektowane w taki sposób, aby gorące żarówki nie mogły uszkodzić ani obudowy lampy, ani samej podstawy żarówki.

Producenci lamp podają maksymalną moc żarówki na lampie. Zazwyczaj odbywa się to za pomocą etykiety w formie naklejki wewnątrz lampy.
Specyfikacja 10 W oznacza, że z lampą może być używana maksymalnie jedna żarówka o mocy 10 W, niezależnie od tego, czy jest ona zasilana z pokładowego źródła zasilania 12 V czy 24 V.
W przypadku pracy wukładzie elektrycznym pojazdu o napięciu 24 V nie należy używać dostarczonej żarówki 12 V, ale opcjonalnie dostępnej żarówki 24 V (13998).

Oczywiście światła mogą być również używane z żarówkami LED. Oznacza to, że nie trzeba się martwić o nagrzewanie się źródła światła, ponieważ żarówki LED przekształcają większość energii elektrycznej w światło. Ponieważ mają bardzo niskie straty, nie nagrzewają się tak bardzo.

Dokumenty

en-flag Broszura
PDF, 317,32 KB

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

5 Opinie klientów

4.4 (z 5 ocen)
3 Gwiazdy
(0)
2 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
Heinz J.
przez Heinz J. Flaga narodowa Niemcy 29.05.2012
sieht super aus
Peter Z.
przez Peter Z. Flaga narodowa Niemcy 6.07.2010
Sehr schöne und qualitative hochwertige Leuchte
Peter S.
przez Peter S. Flaga narodowa Niemcy 17.05.2016 zweryfikowany zakup
Teuer, aber wirklich gut !

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!