Szczegóły produktu

Ta lampka kotwiczna z podstawą wtykową idealnie nadaje się jako oświetlenie na małych łodziach. Jest odporna na słoną wodę i antymagnetyczna. Łatwy montaż: Słupek podłącza się do podstawy światła i mocuje za pomocą kołnierza blokującego. Gumowa zaślepka zakrywa otwór po wyjęciu tyczki. Styki ze stali nierdzewnej. Odporna na promieniowanie UV i uderzenia plastikowa obudowa i soczewka. Słupek z anodyzowanego aluminium. Minimalna widoczna odległość: 2 NM. Stopień ochrony: IP54. Długość całkowita: 935 mm. W zestawie żarówka 12 V / 10 W. Zatwierdzenia: zatwierdzone międzynarodowo, IMO COLREG, USCG, ABYC A-16 RINA(I).

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

11 Opinie klientów

4.6 (z 11 ocen)
4 Gwiazdy
(0)
3 Gwiazdy
(0)
2 Gwiazdy
(0)
Joachim B.
przez Joachim B. Flaga narodowa Hiszpania 23.08.2016 zweryfikowany zakup
Schnell anzubringen, salzwasserfest, perfekt wenn es dunkel wird beim Kalamarisfischen hier auf Formentera-)
Stephan S.
przez Stephan S. Flaga narodowa Niemcy 28.03.2016 zweryfikowany zakup
Das Bild irritiert. Die schwarze Kappe oben in der Biegung gehört nach unten und fixiert den Stock in der Halterung. Nur zum lagern kann sie in der Biegung festgeklemmt werden, damit sie nicht verloren geht.
Hardy G.
przez Hardy G. Flaga narodowa Niemcy 14.06.2015 zweryfikowany zakup
wertige und solide Verarbeitung

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!