Szczegóły produktu

Przetwornice sinusoidalne SinePower generują napięcie 230 V AC z napięcia akumulatora 12 V lub 24 V - tak jak gniazdko elektryczne w domu! W ten sposób zapewniona jest bezawaryjna, mobilna praca wszystkich urządzeń 230 V, a nawet bardzo wrażliwe urządzenia mogą być bezpiecznie podłączone. Instalacja tych inwerterów jest bardzo łatwa dzięki super kompaktowej konstrukcji i niewielkiej wadze. Bardzo łatwa instalacja nawet w ciasnych przestrzeniach. Dostępne z różną mocą wyjściową lub szczytową. Pilot zdalnego sterowania COMFORT lub STANDARD jest sprzedawany oddzielnie.

Falownik sinusoidalny SinePower
Spektrum sięga od tanich rozwiązań o mocy 900/1300 W bez obwodu priorytetu sieci do wysokowydajnych falowników o mocy 1800/3200 W, które są również wyposażone w interfejs CAN.

Dokumenty

multi-flag Podręcznik
.PDF, 2,34 MB

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

1 Opinie klientów

4 (z 1 ocen)
5 Gwiazdy
(0)
3 Gwiazdy
(0)
2 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
CEconsult G.
przez CEconsult G. Flaga narodowa Austria 20.03.2013
Einfach zu installieren, Leistungsaufnahme recht hoch ( dafür gibts halt auch auf der Outputseite ordentlich "Schmalz").
Ist eine wirkliche Sinusschwingung

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!