Szczegóły produktu

Elektryka na jachtach

Bordelektrik jest łatwy do zrozumienia, jeśli jest tak dobrze i szczegółowo opisany przez Michaela Herrmanna. Autor omawia krok po kroku wszystkie istotne zagadnienia związane z Bordelektrik - od prostych metod analizy błędów za pomocą prostej lampy błyskowej po naprawę jachtu za pomocą systemów autobusowych. Za pomocą tego podręcznika można zlokalizować usterki i zoptymalizować instalację elektryczną jachtu.

Der Fachmann znajdzie tu zudem die Umsetzung der Anforderungen, die heute von den einschlägigen Normen und Richtlinien an die Yachtelektrikgestellt werden.

Elektrik auf Yachten przedstawia wszystkie komponenty, a liczne trójwymiarowe ilustracje i zdjęcia ułatwiają weryfikację. Znajdziesz tu szczegółowe informacje na temat zabezpieczania, wydobywania i kontrolowania energii elektrycznej. Akumulatory, ich ładowanie, zabezpieczenia i korozja elektrochemiczna są również szczegółowo omówione, podobnie jak pozyskiwanie energii z energii słonecznej i wiatrowej oraz integracja technologii ogrzewania w procesach spalania.

Kurz: Dieses Handbuch wird dazu beitragen, dass die Zuverlässigkeitund Betriebssicherheit der elektrischen Anlagen an Bord erhöht wird.

Michael Herrmann

Palstek Verlag GmbH, Hamburg

360 Seiten, gebunden

wiele kolorowych ilustracji 3D

ISBN: 3-931617-32-5

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

2 Opinie klientów

4 (z 2 ocen)
5 Gwiazdy
(0)
3 Gwiazdy
(0)
2 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
Norbert B.
przez Norbert B. Flaga narodowa Niemcy 28.01.2020 zweryfikowany zakup
Teilweise ok prüfung von drehzahl fehlern fehlt
Andreas S.
przez Andreas S. Flaga narodowa Niemcy 27.11.2019 zweryfikowany zakup
für Anfänger gut, für Fortgeschrittene zu wenig
für Anfänger gut, für Fortgeschrittene zu wenig

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!