Szczegóły produktu

Echolot, log, kompas strumieniowy, GPS, ploter nawigacyjny czy radar - elektroniczne urządzenia nawigacyjne odgrywają ważną rolę w nawigacji. Tim Bartlett weryfikuje w tej książce zastosowanie w praktyce i funkcjonalność tych urządzeń.

Jeden z rozdziałów dotyczy na przykład urządzeń GPS: Jak działają te urządzenia i co mają wspólnego z ich użytecznością? Außerdem geht der Autor darauf ein, wie die elektronischen Geräte untereinander bzw. mit dem Computer verbunden sein sollten, welche Hard- und Software-Lösungen gewählt werden und ob man sich für den Rechner oder den Kartenplotter entscheiden sollte. Omówiono również możliwości i znaczenie radarów dla kontroli kolizji i nawigacji, a także zagrożenia związane z uszkodzeniami.

Książka zawiera zarówno wiedzę ogólną, jak i praktyczne wskazówki dotyczące użytkowania, a także wprowadza w tematykę. Może być przydatna dla nawigatorów z większym doświadczeniem, ale także dla początkujących.

197 Seiten, Format 13 x 20 cm, kartoniert.

Język: Niemiecki

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!