Szczegóły produktu

Ten dwucylindrowy system można podłączyć do butli LPG o masie netto do 33 kg. Nadaje się do montażu w łodzi lub przyczepie kempingowej. Automatyczna zmiana z pustej butli na pełną butlę rezerwową. Wskazanie pracy i rezerwy za pomocą manometru. Zawór bezpieczeństwa zapobiega przedostawaniu się gazu podczas wymiany butli. Natężenie przepływu: 1,5 kg/h.

W zestawie znajduje się wąż łączący sterownik centralny ze sterownikiem przełącznika, a także 1x wąż łączący 1/4" (lewy) z rurą 8 mm i 1x adapter z rury 8 mm na 10 mm.

Uwaga: Podczas jazdy przyczepą kempingową "ogrzewanie podczas jazdy" jest niedozwolone.

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

2 Opinie klientów

5 (z 2 ocen)
4 Gwiazdy
(0)
3 Gwiazdy
(0)
2 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
Denis G.
przez Denis G. Flaga narodowa Francja 6.04.2015 zweryfikowany zakup
Pleinement satisfait de ce produit installé à bord d\'un camping-car, en remplacement d\'un ensemble Triomatic devenu obsolète.\r\nSeul inconvénient: L\'absence du pressostat (manocontact) qui équipait le Triomatic, ne me permet plus d\'utiliser mon dispositif de contrôle à distance de la bouteille en service.
David S.
przez David S. Flaga narodowa Szwajcaria 10.05.2011
Bestellung und Lieferung haben bestens geklappt.
Habe das Produkt eingebaut und im Ostercamping getestet. Tiptop!

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

  • Więcej "Klienci pytają klientów" dostępne w następujących językach :
  • Flaga narodowa Italiano
Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!