Szczegóły produktu

Lodówka kompresorowa CoolFreeze CDF-11 zapewnia wszystkie zalety w formacie kieszonkowym. Lodówka ta jest bardzo mała i kompaktowa - pozwala na optymalne umieszczenie we wnęce, kieszeni lub przypięcie do siedzenia pasażera. Dzięki niewielkiej wadze 8,8 kg i wygodnemu, regulowanemu paskowi na ramię, CDF-11 można łatwo transportować. Niemniej jednak, lodówka oferuje wystarczająco dużo miejsca do przechowywania dzięki pojemności 10,5 litra. Dwa poręczne uchwyty na kubki i wewnętrzne oświetlenie LED zapewniają wygodny uchwyt.

CDF-11 nadaje się do normalnego chłodzenia i głębokiego mrożenia (niezależnie od temperatury otoczenia) i może być regulowana bezstopniowo w zakresie od +10 do -18 °C za pomocą elektronicznego termostatu z cyfrowym wyświetlaczem temperatury. Chłodnica sprężarkowa posiada zintegrowaną elektronikę sterującą i zabezpieczenie przed niskim napięciem (z możliwością dezaktywacji). Elektroniczny bezpiecznik lub automatyczna ochrona polaryzacji zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo. CDF-11 ma pobór mocy około 30 watów i napięcie zasilania 12/24 V.

Do podłączenia 230 V potrzebny jest prostownik Mobitronic EPS-100W (sprzedawany oddzielnie).

Wymiary:

  • Szerokość: 235 mm
  • Wysokość: 358 mm
  • Głębokość: 540 mm

Dokumenty

multi-flag Podręcznik
.PDF, 2,02 MB

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

1 Opinie klientów

3 (z 1 ocen)
5 Gwiazdy
(0)
4 Gwiazdy
(0)
2 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
Mariane L.
przez Mariane L. Flaga narodowa Francja 26.05.2017 zweryfikowany zakup
Service après vente nul et inexistant. Dommage le produit acheté est satisfaisant mais aucune assistance technique. Je ne commanderais plus jamais sur ce site

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!