Szczegóły produktu

Zestaw genakera gotowy do montażu na żaglówkach. Składa się z szyny genui, prowadnicy z otworem na rurę genakera, rury genakera z trąbką zaczynającą się na końcu okrągłej prowadnicy rury genakera oraz dwóch końcówek z aluminium. Rura Gennakera nie posiada bocznego otworu do przewleczenia linki Genankera (w zestawie). Gdy urządzenie nie jest używane, prowadnicę i rurkę można łatwo odkręcić. Szkiełko i rurka są połączone zawleczką i można je łatwo rozdzielić.

Rozmiar 1 dla jednostek do7,50 metra: rozmiar szyny 25x4 mm (długość 80 cm), średnica 40 mm rury Genakera z rurą o długości 80 cm.

Rozmiar 2 dla statków do10 metrów: rozmiar szyny 32x6 mm (długość 100 cm), średnica 60 mm rury genakera o długości około 100 cm.

System szyn z wózkiem i prowadnicą jest przykręcony do pokładu. Wysuwana rura genakera powinna być wysuwana, gdy jest umieszczona nad okuciem dziobowym. W tym celu urządzenie blokujące powinno być rozwiązane na sankach, a po osiągnięciu idealnej pozycji w stanie wysuniętym należy je zablokować w jednym z otworów ustalających.

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!