Szczegóły produktu

Der Motor ist das Herz jedes Schiffes - egal, ob Segel- oder Motorboot. Hans Donat w swoim obszernym podręczniku opisuje wszystkie sportowe pojazdy silnikowe: Benzin, Diesel i E-Antrieb. Motoren werden interessant und hochspannend, wenn man jedes Element begreift und sieht, wie man selbst für seinen Motor sorgen kann, damit er jahrelang Spitzenleistungen vollbringt.

Książka zawiera takie pytania jak: Jaki rodzaj silnika jest odpowiedni dla mojego samochodu? Jak jest zbudowany i jak działa? W jaki sposób się nim posługiwałem i co muszę zrobić podczas montażu? Jak bardzo się waha? Jak sobie radzi?

Ponadto znajdziesz tu porady dotyczące zakupu, porównanie Außenborder i Einbaumotoren, dane o silnikach i porównania, porady dotyczące właściwego i ekonomicznego użytkowania oraz wiele innych przydatnych informacji.

184 Seiten, 15 Farbfotos, 133 farbige Abbildungen, Format 13 x 20 cm, kartoniert.

Język: Niemiecki

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!