Szczegóły produktu

BlueChart G2-Vision EU714L Półwysep Iberyjski, Azory, Wyspy Kanaryjskie
BlueChart® g2 i G2 Vision:
  • realistyczne funkcje nawigacyjne
  • Cieniowane głębokości i linie brzegowe
  • pomoce nawigacyjne, plany przystani, wraki, przeszkody, obszary pływów itp.
  • zoptymalizowane przejścia między skalami powiększenia i płynna ciągłość limitów kart
  • mapy wędkarskie z wyświetlaniem konturów batymetrycznych i mniej zakłóceń na wyświetlaczu
Dzięki mapom morskim BlueChart® g2 zyskujesz zupełnie nową perspektywę! Te nowo opracowane mapy dodają więcej szczegółów, więcej wymiarów i ulepszoną grafikę do sprawdzonego standardu nawigacji morskiej. Możliwe są ustawienia głębokości z maksymalnie pięcioma wartościami dla określonego konturu głębokości. Ponadto możliwy jest wybór pomiędzy dwoma sposobami wyświetlania map: standardowym widokiem 2D z góry i widokiem 3D skierowanym do przodu. Dzięki temu odczytywanie map i orientacja stają się znacznie łatwiejsze.
BlueChart® g2 Vision opiera się na standardowych funkcjach BlueChart® g2 i oferuje najwyższej jakości możliwości mapowania i grafiki. Wykresy są ewolucyjne. Są zoptymalizowane pod kątem zdjęć satelitarnych o wysokiej rozdzielczości w celu zwiększenia świadomości sytuacyjnej. Dzięki danym BlueChart® g2 Vision można wybrać prawdziwą perspektywę nawigacji 3D Marinier's Eye 3D lub Fish Eye, aby uzyskać dynamiczne widoki powyżej i poniżej linii wodnej. Możesz także skorzystać z sugestii tras i wskazówek dotyczących najlepszej trasy. Zdjęcia lotnicze marin, dróg wodnych i dróg przybrzeżnych.

Kompatybilny z:

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!