Bloki z łożyskiem obrotowym / 10 mm / łożysko ślizgowe

Resetowanie pozycji obrazu
Zamknij
Powrót
Nr art. 21121
Ten produkt nie jest już dostępny.
Dostępne warianty:
Obraz Blok obrotowy / 10 mm / łożysko kulkowe

SPRENGER Blok obrotowy / 10 mm / łożysko kulkowe

Doskonała jakość! Blok 2-krążkowy z obrotową szeklą. Panele boczne są wykonane z wysokiej jakości materiału Hostaform C, odpornego na wodę morską i zachowującego kształt. Okucia, śruby i nity są wykonane ze stali nierdzewnej.

Szczegóły produktu

Doskonała jakość! 2-krążkowe bloki z obrotowymi szeklami. Panele boczne są wykonane z wysokiej jakości materiału Hostaform C, odpornego na wodę morską i stabilnego wymiarowo. Okucia, śruby i nity są wykonane ze stali nierdzewnej.

Produkty marki Herm. Sprenger przekonują doskonałą jakością. Ich zrównoważony stosunek ceny do wydajności jest wyjątkowy. Produkty te były zwycięzcami testów w różnych niemieckich czasopismach.

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

1 Opinie klientów

2 (z 1 ocen)
5 Gwiazdy
(0)
4 Gwiazdy
(0)
3 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
Jacob N.
przez Jacob N. Flaga narodowa Dania 23.07.2010

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!