Szczegóły produktu

Żagiel genakera wykonany z nylonu ripstop (CHS 65 g - 1,5 oz), trójpromieniowy o nowoczesnej konstrukcji dla optymalnej odporności na odkształcenia i lepszych osiągów. W kombinacji kolorów niebieski / biały / szary (kombinacja kolorów może się różnić w zależności od rozmiaru żagla). Narożniki żagla są wzmocnione promieniowymi laminatami i pierścieniami ze stali nierdzewnej. Główne szwy podwójnie szyte. Żagle są dostępne w różnych rozmiarach. Dostarczane z torbą.

UWAGA! Szkic wymiarów żagla można znaleźć tutaj.

Dobrze wiedzieć - proste żeglowanie na blistrze
Blister i genaker to turbodoładowanie dla Twojego jachtu. Gdy łódki z genuą i fokiem niechętnie pokonują swoje mile, blistry odpowiednio popychają Ciebie i Twoją łódkę do przodu. Niestety, szacunek dla "wielkiej szmaty" jest wciąż powszechny. Jednak w połączeniu ze skarpetą żagle te stały się bardzo wygodne w użyciu. Największym problemem z tymi bardzo lekkimi ż aglami jest ich częściowo nieprzewidywalne zachowanie podczas stawiania i górowania oraz podczas manewrów zmiany kursu. Dzięki zastosowaniu skarpety operacje te są bardzo łatwe do opanowania. Nawet stawianie bąbli lub genakera jest swobodnym manewrem, ponieważ żagiel natychmiast znajduje się na wietrze. Żagiel jest podnoszony za pomocą rury w maszcie, a następnie stawiany. Rura pozostaje w stanie ściśniętym nad żaglem przednim.
Co więcej, możliwe jest zwinięcie żagla w dowolnym momencie, bez konieczności wiązania nieskończonej ilości płótna na pokładzie lub w kokpicie. Dzięki skarpecie wiatr jest usuwany z żagli. Blister lub genaker może być przechowywany jako kompaktowy system rurowy, bez konieczności okiełznania zgiełku w worku żaglowym. Szybko zdasz sobie sprawę, czego brakowało podczas Twoich żeglarskich wypraw! Dzięki różnym rozmiarom jednostek, w SVB jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości blistry w porównywalnie niskich cenach. Jesteśmy pewni, że znajdziesz odpowiedni rozmiar dla swojego jachtu żaglowego. Wyboru można dokonać na podstawie wymiarów I i J. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze blistra lub genakera, zadzwoń do nas. Nasi specjaliści żeglarstwa SVB z przyjemnością pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.
Wykonaj ruch, aby uzyskać większą prędkość i więcej przyjemności z żeglowania przy lekkich i umiarkowanych wiatrach!

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

8 Opinie klientów

4.8 (z 8 ocen)
3 Gwiazdy
(0)
2 Gwiazdy
(0)
1 Gwiazdy
(0)
Tommi P.
przez Tommi P. Flaga narodowa Finlandia 28.06.2019 zweryfikowany zakup
Good price and performance
It looks good and was easy to setup with a sock. Our boat was "flying" with it around 6 ms wind. After the first try, I cannot yet say anything about product's endurance but it has quality components of Doyle.
Jean Claude B.
przez Jean Claude B. Flaga narodowa Francja 23.11.2017 zweryfikowany zakup
pas encore utilisé
Michael H.
przez Michael H. Flaga narodowa Niemcy 28.05.2017 zweryfikowany zakup
Macht einen sehr guten Eindruck

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

  • Więcej "Klienci pytają klientów" dostępne w następujących językach :
  • Flaga narodowa English
  • Flaga narodowa Español
Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!