Szczegóły produktu

Antena telewizji satelitarnej RHEA została opracowana w celu zapewnienia najlepszej wydajności w odbiorze sygnałów telewizyjnych HD, a dzięki parabolicznej antenie 470 mm (18") i niskiemu zużyciu energii jest najlepszym rozwiązaniem dla wymagających warunków. Jest to antena stabilizowana żyroskopowo, wyposażona w nową antenę paraboliczną HPD (High Performance Dish) w połączeniu z nowym oprogramowaniem do badania sygnału i innowacyjnym systemem redukcji szumów STO (Silent Tracking Operation). RHEA charakteryzuje się nowymi elementami mechanicznymi i elektronicznymi, które pozwalają na kompensację strat jakości wynikających z multiplikacji satelitów na orbicie naziemnej podczas nadawania na częstotliwości i zapewniają całkowity współczynnik ciszy.

UWAGA! Urządzenia te są fabrycznie regenerowane przez producenta z pełną gwarancją (dwa lata). Więcej informacji można znaleźć w opisie produktu poniżej.
Łatwa instalacja dzięki pojedynczemu kablowi koncentrycznemu (SCC) łączącemu antenę bezpośrednio z telewizorem. Trzy wstępnie załadowane satelity: ASTRA1, ASTRA2, HOTBIRD. Można przełączać się między tymi satelitami za pomocą dołączonego panelu sterowania. 3-kolorowa dioda LED wyświetla bieżący wybór.
W zestawie: antena, panel sterowania, moduł zasilania, zestaw kabli koncentrycznych (10 m i 1,5 m), gumowa uszczelka. Średnica talerza anteny: 470 mm (18"). Wymiary (Ø x wysokość): 500 x 560 mm. Waga:. 12,5 kg.


"SVB Certified": Gwarantowana jakość SVB!
Zanim wystawimy używane urządzenie na sprzedaż, upewniamy się, że zostało ono całkowicie odnowione w stanie "jak nowe". W ten sposób zawsze możemy zagwarantować, że produkt spełnia wysokie standardy jakości SVB. Wszystkie urządzenia objęte są roczną gwarancją!

Co oznacza słowo "odnowiony"?
"Odnowiony" opisuje przegląd i naprawę danego produktu pod kątem jakości.

Odnowione produkty z certyfikatem SVB są poddawane rygorystycznym procedurom remontowym przez producenta przed odsprzedażą. Wszystkie urządzenia muszą następnie przejść ten sam rygorystyczny proces kontroli, co fabrycznie nowe jednostki.
Każdy produkt jest dostarczany w następujący sposób:
 • W pełni przetestowany
 • Odnowiony przy użyciu nowych, oryginalnych części
 • Dokładnie wyczyszczony i sprawdzony
 • Całkowicie przepakowany
 • Poddany ostatecznym standardom testowania jakości, które odpowiadają rygorystycznym przepisom dotyczącym produktów komercyjnych

Czego mogę się spodziewać po zakupie odnowionego produktu z certyfikatem SVB?
 • Znacznych oszczędności
 • W pełni funkcjonalne urządzenie z roczną gwarancją producenta
 • Pewność, że urządzenie spełnia wysokie standardy jakości SVB

Zapasy odnowionych produktów są zawsze bardzo ograniczone, a popyt na nie jest bardzo wysoki. Dlatego zalecamy, aby nie wahać się i działać natychmiast. Niestety nie możemy dokonywać rezerwacji, a powtórne zamówienia nie zawsze są możliwe!

Dokumenty

de-flag Podręcznik
.PDF, 4,14 MB
de-flag Podręcznik skrócony
PDF, 313,64 KB
en-flag Podręcznik
.PDF, 4,13 MB
es-flag Podręcznik
.PDF, 4,14 MB
fr-flag Podręcznik
.PDF, 4,14 MB
it-flag Podręcznik
.PDF, 4,13 MB

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji

9 Opinie klientów

Ruellan G.
przez Ruellan G. Flaga narodowa Francja 14.05.2021 zweryfikowany zakup
antenne sat glomex rhea
commande reçu dans le délais ,prix trés correct ,livraison dans un embollage trés sécurisé, transporteur au top ,pour la pose pas faite encore ,enfin une doc en français ,trés bon conseil de svb
Dalaker stroje pro V.
przez Dalaker stroje pro V. Flaga narodowa Czechy 18.04.2018 zweryfikowany zakup
Gutes Produkt, schnelle und einfache Montage.
sicherer Empfang, auch bei schnellen Bewegungen
Massimiliano S.
przez Massimiliano S. Flaga narodowa Włochy 10.04.2018 zweryfikowany zakup
Come sempre ottimo prodotto e prezzo conveniente

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

 • Więcej "Klienci pytają klientów" dostępne w następujących językach :
 • Flaga narodowa Deutsch
 • Flaga narodowa English
 • Flaga narodowa Français
Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!