Szczegóły produktu

Ta dedykowana antena ułatwia korzystanie z telefonu komórkowego na pokładzie. Odporna na wodę morską antena telefonu komórkowego dla sieci D i E (800-980 MHz). Włókno szklane, biała powłoka, długość 0,6 m.

Uwaga dotycząca instalacji: połączenie wykonuje się za pomocą dołączonego wodoodpornego złącza typu N (dla kabla RG213 U lub ECOFLEX). Antenę można przykręcić za pomocą nakrętki kołpakowej (1" x 14) do standardowej podstawy anteny.
Kable i złącza typu N przechodzą przez podstawę anteny. Po całkowitym zmontowaniu, złącze N anteny znajduje się w podstawie anteny. W przypadku podstawy anteny z bardzo krótkim gwintem lub podstawy uchylnej może być wymagane przedłużenie rurki.

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!