Szczegóły produktu

Antena telewizyjna DVB-S pasuje do każdej przyczepy kempingowej dzięki kompaktowym rozmiarom wynoszącym zaledwie 50 cm średnicy, 30 cm wysokości i wadze 6 kg. Samonastawna, ale nadaje się tylko do użytku stacjonarnego. Nadaje się do odbioru programów Astra 1, Astra 2 i Hotbird w całej Europie. Wzmocnienie: 34 dB. Napięcie robocze: 12 V. Pojedynczy konwerter (bez możliwości konwersji). Ręczne ustawienie skosu.

W zestawie: jednostka sterująca S460 (w tym gniazdo karty SD do aktualizacji), koncentryczny kabel antenowy F-/F-Stecker (1,5 m, biały), koncentryczny kabel antenowy F-/F-Stecker (5 m, biały, jedna strona z gumową przelotką).

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

  • Więcej "Klienci pytają klientów" dostępne w następujących językach :
  • Flaga narodowa Français
Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!