Szczegóły produktu

DANUBE 2 RIVER - nowa generacja anten telewizji satelitarnej firmy GLOMEX, które zostały opracowane specjalnie do użytku na statkach rzecznych lub na spokojnych wodach. Dzięki dużym wymiarom zwierciadła (55% większym niż w przypadku poprzednika), innowacyjnej eliptycznej konstrukcji zasilającej oraz mocnemu i cichemu konwerterowi, antena ta zapewnia bardzo dobry odbiór nawet w złych warunkach pogodowych.

UWAGA! Te urządzenia są fabrycznie regenerowane przez producenta z pełną gwarancją (dwa lata). Więcej informacji można znaleźć w opisie produktu poniżej.

DANUBE 2 działa w technologii offsetowej: punkt ostrości znajduje się poza obszarem lustra, dzięki czemu nie rzuca cienia na konwerter i nie wpływa na jego wydajność. Jest wyposażony w najnowszy elektroniczny czujnik żyroskopowy, który umożliwia śledzenie każdego ruchu łodzi, zapewniając jednocześnie inteligentne sterowanie elektroniczne, a także możliwość automatycznej regulacji anteny. Przerwy w oglądaniu telewizji stały się już przeszłością.
W zestawie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do obsługi anteny: antena, 3-satelitarna jednostka sterująca do montażu i instalacji, konwerter DC/DC do stabilizacji napięcia roboczego, dwa kable koncentryczne: zakończone wtykami F, 1 x 10 m i 1x 1,5 m.
Dodatkowo potrzebny będzie odbiornik SAT i/lub urządzenie TV ze zintegrowanym odbiornikiem SAT.
Dane techniczne
Wymiary lustra 580 x 320 mm
Wymiary korpusu 660 x 390 mm
Masa anteny 8,0 kg
Zysk anteny 35 dB
Typ anteny Offset + H.P.F.
LNB Obszar częstotliwości 10,7 - 12,75 GHz
Napięcie/zasilanie 11,5 - 13,8 VDC (0,9 Ah) / maks. 2,5 A
Temperatura pracy -20°C - +55°C
Wybór przez jednostkę sterującą 2 naładowane satelity + 1 w trybie gotowości
Tryb pracy Przekładnia zębata
Stabilizacja
Żyroskop na 2 osiach + osie 3° poprzez interpolację

Porady techniczne
 • Skorzystaj z możliwości przetestowania anteny przed jej ostateczną instalacją.
 • Wszystko, czego potrzebujesz, jest zawarte w dostawie produktu i będziesz potrzebować tylko źródła zasilania 12 V (bateria lub zasilacz DC, np. typ 41032) i okazjonalnego spojrzenia na instrukcję.
 • Ustaw antenę w miejscu o dobrej widoczności między południowym wschodem a południowym zachodem i zdejmij obudowę anteny (ze zdjętymi śrubami i podkładkami) - oczywiście rób to tylko przy suchej pogodzie!
 • Podłącz jednostkę sterującą i antenę za pomocą kabla koncentrycznego o długości 5 m.
 • Podłącz okablowanie konwertera DC/DC i jednostki sterującej i przełącz jednostkę sterującą na 12V.
 • Obróć przełącznik obrotowy jednostki sterującej na żądanego satelitę, a następnie ustaw przełącznik zasilania w pozycji "ON".

!!! Nie dotykaj żadnych obracających się części !!!
 • Antena rozpocznie teraz wyszukiwanie.
 • Obserwuj diodę LED skrzynki kontrolnej i zobacz, jak reaguje antena.
 • Gdy satelita zostanie znaleziony, a dioda LED zmieni kolor na zielony, naciśnij i ostrożnie przytrzymaj dłoń przed konwerterem LNB lub stań częściowo lub całkowicie przed anteną.
 • Jeśli masz do dyspozycji zaprogramowany odbiornik mobilny, możesz już oglądać telewizję satelitarną

Testy te pokażą ci, jak antena działa z zakłóceniami; usłyszyszrównież szumy operacyjne.Teraz już wiesz, na co zwrócić uwagę podczas późniejszego montażu tego urządzenia."SVB Certified": Gwarantowana jakość SVB!
Zanim wystawimy używane urządzenie na sprzedaż, upewniamy się, że zostało ono całkowicie odnowione w stanie "jak nowe". Dzięki temu zawsze możemy zagwarantować, że produkt spełnia wysokie standardy jakości SVB. Wszystkie urządzenia objęte są roczną gwarancją!

Co oznacza słowo "odnowiony"?
"Odnowiony" opisuje przegląd i naprawę danego produktu pod kątem jakości.

Odnowione produkty z certyfikatem SVB są poddawane rygorystycznym procedurom remontowym przez producenta przed odsprzedażą. Wszystkie urządzenia muszą następnie przejść ten sam rygorystyczny proces kontroli, co fabrycznie nowe jednostki.
Każdy produkt jest dostarczany w następujący sposób:
 • W pełni przetestowany
 • Odnowiony przy użyciu nowych, oryginalnych części
 • Dokładnie wyczyszczony i sprawdzony
 • Całkowicie przepakowany
 • Poddany ostatecznym standardom testowania jakości, które odpowiadają rygorystycznym przepisom dotyczącym produktów komercyjnych

Czego mogę się spodziewać po zakupie odnowionego produktu z certyfikatem SVB?
 • Znacznych oszczędności
 • W pełni funkcjonalne urządzenie z roczną gwarancją producenta
 • Pewność, że urządzenie spełnia wysokie standardy jakości SVB

Zapasy odnowionych produktów są zawsze bardzo ograniczone, a popyt jest bardzo wysoki. Dlatego zalecamy, aby nie wahać się i działać natychmiast. Niestety nie możemy dokonywać rezerwacji, a powtórne zamówienia nie zawsze są możliwe!

Dokumenty

de-flag Podręcznik
.PDF, 7,61 MB
Nr art.: 73018
en-flag Podręcznik
.PDF, 7,95 MB
Nr art.: 73018
fr-flag Podręcznik
.PDF, 7,96 MB
Nr art.: 73018
it-flag Podręcznik
.PDF, 7,56 MB
Nr art.: 73018

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

 • Więcej "Klienci pytają klientów" dostępne w następujących językach :
 • Flaga narodowa Français
Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!