Szczegóły produktu

Idealny do użytku w sektorze morskim. Akumulator AGM (Absorbed Glass Mat) wykonany zgodnie z najnowszą technologią. Elektrolit jest związany w matach szklanych, dzięki czemu akumulatory są prawie suche i szczelne. Jest to bardzo drobno teksturowana konstrukcja maty szklanej, która jest nasączana elektrolitem podczas produkcji. Dzięki ekskluzywnemu zaworowi ultra-premium nie jest możliwe, aby bateria wytwarzała gazy. W związku z tym wentylacja nie jest konieczna.
Zalecamy charakterystykę ładowania IUoUo do ładowania akumulatora AGM. Ze względu na wysoki pobór mocy akumulatorów AGM, stosowana technika ładowania powinna działać w kontrolowanej temperaturze, dlatego powinna być wyposażona w czujnik temperatury.
W 100% bezobsługowe (system zamknięty), akumulatory Zenith-AGM są szczelne (nawet w przypadku uszkodzenia), odporne na wstrząsy i wibracje.
Możliwe są różne kąty montażu w stosunku do pionu.
Przy prawidłowej obsłudze bardzo długa żywotność. Liczba cykli wynosi około 400 przy 50% DOD.
Bardzo dobra charakterystyka rozładowania i okres trwałości bez ciągłego doładowywania, co oznacza minimalne samorozładowanie (około 2% utraty stojaka / miesiąc).
Niezwykle trwały. Akumulatory AGM mogą dostarczać wysokie prądy szczytowe i dlatego nadają się również do celów rozruchowych.
Dostępne w modelach o różnej pojemności, odpowiednio 12V.
Połączenia: gwintowane otwory M6 i M8 (patrz karta katalogowa) lub mosiężne stożki (w zestawie) do standardowych zacisków biegunowych SAE, maksymalny moment dokręcania 5-7 Nm.
Położenie portów: w przypadku pojemności do 160 Ah na dłuższym boku, w przypadku pojemności > 210 Ah na węższym boku.
Zalecane napięcie ładowania: cyklicznie od 14,6 do 14,8 V, ładowanie podtrzymujące od 13,6 do 13,8 V, wszystkie wartości w temperaturze 25°C lub / 77°F.

Uwaga dotycząca przechowywania.
Nasza rada: przechowuj w pełni naładowane akumulatory w chłodnym otoczeniu.
Okres trwałości zależy od temperatury. W związku z tym akumulator należy ładować w odpowiednich odstępach czasu.
Ponowne ładowanie akumulatora: w temperaturze poniżej 20°C - po 9 miesiącach, w temperaturze 20-30°C - po 6 miesiącach, a w temperaturze 30-40°C - po 3 miesiącach.

Dokumenty

multi-flag Podręcznik
.PDF, 17,07 MB

Co mówią inni klienci SVB

100% prawdziwych recenzji
Roger G.
przez Roger G. Flaga narodowa Niemcy 3.08.2015 zweryfikowany zakup
wie beschrieben, alles TOP!
Jörg S.
przez Jörg S. Flaga narodowa Niemcy 28.06.2015
Preisleistung
Preis - Leistung ist gut, die Langlebigkeit muss sich erst zeigen
Georg A.
przez Georg A. Flaga narodowa Hiszpania 16.12.2014 zweryfikowany zakup
ohne Probleme bisher (seit 9/2014). Ob es sich rechnet, sehen wir mal in 3 Jahren. Ladegeräte:CTEK300 (Netz) und Sterling Pro Digital (Lichtmaschine)

Klienci pytają klientów

Zapytaj innych klientów SVB, którzy już kupili ten produkt od nas, o swoje doświadczenia.

Twoje pytanie zostanie automatycznie przekazane innym klientom SVB i opublikowane na stronie produktu. Prosimy o nie zadawanie pytań, na które może odpowiedzieć tylko zespół SVB - takich jak status zamówienia lub dostępność produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem SVB za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@svb24.com lub telefonicznie pod adresem: +49 (0)421-57290-0 .

Nie zadano jeszcze żadnych pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy!